banner72

banner71

banner70
08 Şubat 2016 Pazartesi

Elazığ Firmasina Ait yolcu otobüsü devrildi

Ak Parti Elazığ Belediye Başkan Aday Adayı Prof. Dr. Şemsettin CİVELEK

Ak Parti’den Elazığ’ın yerel yönetimine talip olduğunu bildirdi.

23 Ekim 2013 Çarşamba 18:43
Bu haber 879 kez okundu
Ak Parti Elazığ Belediye Başkan Aday Adayı Prof. Dr. Şemsettin CİVELEK

 “Yemyeşil Metropol Elazığ’ı İnşa Edeceğiz”

Ak Parti Elazığ Belediye Başkan Aday Adayı Prof. Dr. Şemsettin CİVELEK, dün parti binasında basın toplantısı düzenleyerek Ak Parti’den Elazığ’ın yerel yönetimine talip olduğunu bildirdi.

Parti binasında yaptığı toplantıda parti yöneticilerini selamlayan aday adayı Civelek yaptığı açıklamada şunları kaydetti: “İl Başkanım, Merkez İlçe Başkanım, Teşkilatımızın Güzide mensupları, Sevgili Gençler, Değerli Dostlar, Yazılı ve Görsel Basınımızın Kıymetli Temsilcileri Hepiniz Hoş Geldiniz, Sefalar Getirdiniz
Bugün burada, sizin huzurunuzda, 30 Mart 2014 yerel yönetim seçiminde, Elazığ belediye başkanlığı için Adalet ve Kalkınma Partimizden aday adayı olma şerefine nail oluyorum. Bana bu şerefi yaşamayı nasip eden Rabbimize sonsuz hamdü senalar ediyorum.

2000’li yılların başlarından itibaren Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve dava arkadaşları tarafından yürütülen büyük çabalarla Ülkemiz Lider Ülke konumuna gelmiş ve Başbakanımız da Dünya Lideri statüsü kazanmıştır.
Allah bana bu belediye başkanlığı görevini nasip ederse, Teşkilatlarımızla birlikte, içinde ırmakların aktığı yemyeşil metropol Elazığ’ı inşa edeceğiz.

“Sorunları Çözülmüş Bir Elazığ”
Sizlere şeffaf, katılımcı, denetlenebilir, dinamik, gelişmeci, kararlı bir belediye yönetimi vaad ediyorum diyen Ak Parti Elazığ Belediye Başkan Aday Adayı Prof. Dr. Şemsettin CİVELEK,başkan olması halinde yapacaklarını anlattı. “Bizim yönettiğimiz belediyede şehre hâkim olmak ve hizmetleri yerinde ve zamanında yapabilmek için bünyesinde kent bilgi sistemi merkezi bulunacak.

Bizim yönettiğimiz belediyede, elektronik belediyeciliğin uygulandığı interaktif bir belediye hizmet ortamı oluşturulacaktır. Hizmetlerimizi hem klasik yöntemlerle hem de on - line sistemde sunacağız.
Öncelikle şehrin eski ve kenar mahallelerinde kentsel dönüşümün başarmış, ağırlaşan trafik ve çevre sorunlarını çözmüş bir Elazığ düşünüyorum.” Dedi.

“Sizden Biriyim ve Aynen Sizin Gibiyim”
Civelek, hedefinin hemşerilerine mutlu ve huzurlu olduğu bir kent oluşturmak olduğunun altını çizerek şunları kaydetti:”hedefim; eğitim, sağlık, kültür ve sanat aktivitelerinin yoğun olduğu, sanayi ve ticaretin geliştiği, yeterli sayıda semt sahalarının ve parklarının bulunduğu, hemşerilerimizin sağlıklı bir çevrede yaşamaktan dolayı mutlu ve huzurlu olduğu bir kent oluşturmaktır.

Prof. Dr. Şemsettin CİVELEK Elazığ’da doğan ve içinizden çıkan bir kardeşinizdir. Başka bir ifadeyle, sizden biriyim ve aynen sizin gibiyim.
Belediyecilikte vereceğim hizmetlerle gönüllerinizde taht kuran bir kardeşiniz olmak istiyorum.
Bu amacımı gerçekleştirmek için, başta Allahtan, sonra parti teşkilatımızdan ve hemşerilerimizden Elazığ belediyesinde başkan olarak hizmet etme yetkisi talep ediyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle, hepinizi sevgi, saygı, hürmet ve muhabbetle selamlıyorum.
Bu seçimin Elazığ’ımız için hayırlara vesile olmasını Cenab–ı Haktan niyaz ediyorum.
GÜLÜMSE ELAZIĞ, GÜLÜMSE ELAZIĞ!” dedi. 

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV