ELAZIĞ MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ SEN İSTİFA ETMELİSİN  YA..

Beyim bizler çocuklarımızı okula gönderirken okusunlar öğrensinler diye sadece göndermiyoruz.Temizlikten tutunda ahlaki ve paylaşımcıl değerleride öğrensin istiyoruz yani herşeyden önce temizliği paylaşmayı iyi bir insan olmayı öğrensin sonra okusun,yazsın. Biz önce dürüst olsun diyoruz ama siz buna engel oluyorsunuz.

Nasıl mı ?

Bir okulun sadece elektirik ve yakıt parasının sadece yarısını devlet veriyor eyvallahta peki bu çocuklar lavaboya gidince taşmı kullansınlar yoksa topraklamı ellerini sıvasınlar ?  Müdür beg bu çocuklar bu covid döneminde hijyen kurallarına muskaylamı çözüm bulsunlar yoksa sizin farklı öneriniz mi var.

Bu konu ne alaka diyeceksiniz o konuyada açıklık getireyim.

Bizim çocuğun gittiği okula bilerek ve isteyerek yardım ettik.Biz biliyoruz ki okulumuzun bazı aksaklıkları ve ihtiyacları var ve tamamen vicdansal olarak hiç bir karşılık beklemeden okulun gerek temizlik gerekse diğer ihtiyaçları karşılansın diye,belliki bazı duyarsız vatandaşlar şikayet etmiş olabilir kendilerince haklıda olabilirler ve bence haklılarda herkes benim düşüncelerime uymayabilir.

Ama yahuuu siz bilmiyormusunuz olanlarıda sözüm ona müfettiş yollayıp neden para gönderdiniz diye soruyorsunuz utanmadan sıkılmadan peki siz neden okullara ödenek çıkaramıyorsunuzda biz vicdanen çocuklarımız için birşeyler yapıyoruz.

Çok açık ve net söylüyorum koltuk sevdalısı değilsen,çocuklarımızı düşünüp empati kurup kendini bizim yerimize koyabilme yeteneğin var ise sen istifa et kardeşim.Bu benim bildiğim basit bir sıkıntıya engel olamıyorsan belliki nice sıkıntılarada göğüs geremiyorsundur.

Kalın sağlıcakla.

YORUM EKLE