Açıkkapı: Muhtarlarımızın da Bize Olan İnancı ve Güveni Tamdır

Ak Parti Elazığ Milletvekili Adayı Ejder Açıkkapı, muhtarların Ak Parti'ye ve onun siyasi hareketine inandığını ve güvendiğini söyledi.

Açıkkapı: Muhtarlarımızın da Bize Olan İnancı ve Güveni Tamdır

Ak Parti Elazığ Milletvekili Adayı Ejder Açıkkapı, muhtarların Ak Parti’ye ve onun siyasi hareketine inandığını ve güvendiğini söyledi.
2023 seçimleri nedeniyle sahadaki çalışmalarını ara vermeden sürdüren Ak Parti Elazığ Milletvekili Adayı Ejder Açıkkapı, Karakoçan ve Kovancılar Seçim Koordinasyon Merkezlerinde halkla buluştu. Esnaf ve vatandaş ziyaretinin ardından Okçular Köyü’nde geçen Açıkkapı, 17 köy muhtarı ile bir araya gelerek sorun ve talepleri dinledi.
Daha sonra Çaybağı (Karaçor ) Topağaç Mezrası’nda vatandaşlarla bir araya gelen Açıkkapı, Sarıcan Beldesi’nde vatandaşları ziyaret etti, daha sonra Palu’ya geçerek esnaf ve vatandaşları dinledi.
Ziyaretleri kapsamında büyük bir teveccühle karşılaştıklarını belirten Açıkkapı, eksikliklerin dinlendiğini, bunların kısa, orta ve uzun vadede çözüme kavuşturulacağını söyledi.
Açıkkapı açıklamasında şunları kaydetti: “Karakoçan, Kovancılar ve Palu ilçelerimizi ziyaret ettik. Burada inanılmaz bir teveccühle karşılaştık. Hem ilçelerimiz hem beldelerimiz hem de köylerimiz, Ak Parti’ye ve siyasi hareketine, onun yol arkadaşlarına destek veriyor. Seçim koordinasyon merkezimizin açılışında bunu bizzat gördük. Ziyaretlerimiz kapsamında 17 köyümüzün muhtarı ile bir araya geldik. Muhtarlarımızın da bize olan güveni ve inancı tamdır. Yine de temaslarımız kapsamında eksiklikleri kendilerinden dinledik. İnşallah bu eksiklikleri kısa, orta ve uzun vadede çözeceğiz. İlimize ve bölgemize çok daha etkin hizmetler yapmak için mücadelemiz ve çalışmalarımız devam edecek.  Aziz hemşehrilerime bugüne kadar vermiş oldukları destekten dolayı şükranlarımızı ve saygılarımı sunuyorum.”

Elazığ Medya

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER