Aksa’nın Düzenlediği Yarışmanın Kazananları Belli Oldu

Aksa Elektrik’in, Türkiye genelinde 5, 6, 7 ve 8. sınıf düzeyinde eğitim gören çocuklara yönelik olarak düzenlediği geleneksel “Senin Enerjin Senin Resmin” isimli yarışması geçen yıl olduğu gibi dijital kanallar üzerinden yapıldı

Aksa’nın Düzenlediği  Yarışmanın Kazananları Belli Oldu

 

Enerji Tasarrufu temasıyla bu yıl üçüncü kez gerçekleştirilen yarışmada çocuk gözünden tasarruf resmedildi, küçük ressamlar enerji tasarrufunu kendi hayal dünyalarındaki gibi resmettiler.

Aksa Elektrik, bu yıl üçüncü defa düzenlediği “Senin Enerjin Senin Resmin” yarışmasının sonuçlarını açıkladı. Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da Aksa Elektrik’in resmi Facebook ve Instagram hesapları üzerinden düzenlenen yarışmaya ilgi büyüktü.

5, 6, 7 ve 8’inci sınıf öğrencilerine yönelik olarak gerçekleştirilen yarışmaya, Türkiye’nin her yerinden başvuru yapıldı. Yarışmaya katılmak isteyenler çizdikleri resimleri Aksa Elektrik’in resmi sosyal medya hesaplarına mesaj göndererek paylaştı. 7 Haziran 2021’de başlayan ve bu yıl çocuk gözünden enerji tasarrufu temasıyla gerçekleşen yarışmada, çocukların konuya farkındalıklarının artırılması ve bilinçlenmeleri amaçlandı.

Yarışmada ilk 10’a giren çocuklara tablet hediye edilirken, mansiyon ödülü olarak da kırtasiye masrafları için 250 TL’lik hediye çeki verildi. Yarışmada dereceye giren eserler, şirketin sosyal medya hesapları üzerinden de duyuruldu.

Elazığ Medya

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER