Av. Şeyma Kapar'dan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajı

Şeyma Kapar, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Av. Şeyma Kapar'dan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajı

Av. Şeyma Kapar, mesajında şu ifadelere yer verdi: 
''Hayatımızın her anında varlıklarıyla onurlandığımız, sevgi, fedakârlık ve hoşgörünün sembolü olan kadınlarımız, huzurlu ve sağlıklı bir toplumun temel taşlarıdır.
Zengin medeniyetimizin inşasında en az erkekler kadar kadınlarımızın da rolü ve emeği çok büyüktür. Gerek inancımızda, gerek kadim geleneklerimizde saygın bir yeri bulunan kadınlarımızın sosyal ve siyasal hayatta daha ileri konumlarda yer almalarının müspet sonuçları yetiştirdikleri nesillere de aksedecek ve aziz milletimiz yürümekte olduğu muasır medeniyet yolunda daha emin adımlar atabilecektir.
  
Fedakârlığı, sevecenliği, çalışkanlığı ve üretkenliğiyle her zaman ailesine ve topluma önemli katkılar sunan kadınları, hayatın her alanında etkin bir şekilde görmek bizleri sevindirmektedir.
Bu duygularla özverinin, sevginin ve asaletin kaynağı olmuş başta şehit ve gazi anneleri ile şehit ve gazi eşleri olmak üzere tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyor, sevgi ve şefkati hiç bir karşılık beklemeden veren tüm annelerimizi ve kadınlarımızı en kalbi duygularla selamlıyor, sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum..''
Av. Şeyma Kapar

Güncelleme Tarihi: 08 Mart 2022, 12:08

Elazığ Medya

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ceren Budan
Ceren Budan - 1 yıl Önce

Teşekkür ederiz şeyma hanım

SIRADAKİ HABER