Diş Hekimi Kaya Kadir gecesi mesajı yayınladı

Diş Hekimi Kaya  Kadir gecesi mesajı yayınladı

Diş Hekimi  Bedia Kaya , Kadir Gecesi nedeniyle  bir mesaj yayınladı.

Diş Hekimi Kaya yayınladığı mesajda şu sözlere yer verdi;

Mübarek Kadir Gecesi ve diğer mübarek gecelerin insanların manevi dünyasında birlik, beraberlik ve kardeşlik dayanışmaya en çok muhtaç olduğumuz bu günlerde mübarek günlerin önemi büyüktür. Ramazan ayının sonuna yaklaşırken bin aydan daha hayırlı olduğu bildirilen Kadir gecesine ulaşmanın sevinç ve mutluluğunu yaşamaktayız. Zihnimiz ve kalbimizdeki yükleri hafifleterek ruhumuz da derin izler bırakan Kadir gecesi sema kapılarının açıldığı, esen ve güvenliğin her tarafa yayıldığı, duaların kabul edildiği ve adeta yer ehli ile gök ehlinin bir birleriyle buluştuğu gecedir.

Yüce Allah’ın en büyük mucizesi olan Kuran-ı Kerim’i Peygamber Efendimize bu mübarek gecede indirilmiştir. Diğer mübarek geceler gibi Kadir gecesi de kendimizi sorgulamamız ve hatalarımız için af dileyip, kendimizi ve irademizi yenileme zamanıdır.

Bu mübarek gecenin insanlarımız arasında kırgınlıklara ve dargınlıklara son verilmesi, kırık kalplerin onarılması, dünyanın dör bir yanında açlık, sefaletle ve hastalıklarla mücadele eden savaşlardan mağdur olan insanlar için dünya ya barış ve huzur getirmesini diler,  İslam aleminin mübarek Kadir gecesini tebrik eder selam, sevgi ve saygılarımı sunarım dedi.

Elazığmedya

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4

banner3