Güzellik Uzmanı Şeyda Karaca'nın Gaziler Günü Mesajı

Güzellik Uzmanı Şeyda Karaca'nın Gaziler Günü münasebetiyle bir mesaj yayımladı.

Güzellik Uzmanı Şeyda Karaca'nın Gaziler Günü Mesajı

Aziz Türk milleti; tarihi boyunca vatanı ve bayrağını her şeyin üzerinde tutmuş, bu uğurda şartlar ne olursa olsun mücadele etmiştir. Elde edilen eşsiz zaferler tarihimize altın harflerle yazılmıştır.

Türk milleti hiçbir zaman esaret altına girmemiş, istiklal ve istikbal için kanının son damlasına kadar toprağını savunmuştur.

Türk milleti, söz konusu vatan olduğunda  “Ölürsek şehit, kalırsak gazi oluruz.” düsturuyla gencinden yaşlısına yekvücut olmuş ve bu topraklarda destan yazmıştır.

Şehitlik ve gazilik, milletimiz nezdinde karşılığı asla verilemeyen en muteber mertebeler olarak yer almıştır.

Bugün; topraklarımızı müdafaa eden, bağımsızlığımızdan asla vazgeçmeyeceğimizi haykıran şehit ve gazilerimiz sayesinde al bayrağımız gururla dalgalanmaktadır. Bu şanlı tarihe sahip olmak ve bu gazi milletin ferdi olmak hepimiz için büyük onur ve gurur kaynağıdır.

Bugün ecdadımızdan aldığımız aynı ruhla ve aynı düsturla yolumuza devam ediyor,  istiklal ve istikbalimize yönelen tüm tehditlere karşı koyuyoruz. Şehit ve gazilerimizden aldığımız inanç ve kararlılıkla vatanımıza sahip çıkıyoruz.

Ebediyete intikal eden gazi ve şehitlerimizi rahmetle anıyor, hayatta bulunan gazilerimize de saygı ve şükranlarımı sunuyorum. Terör saldırılarında yaralanan ve halen tedavileri süren kahraman asker ve polisimize de acil şifalar diliyorum.

Güncelleme Tarihi: 18 Eylül 2021, 21:04

Elazığ Medya

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER