İYİ Parti 3. Yılını Kutladı

İyi Parti kuruluşunun üçüncü yılını kutladı. Valilik önünde Atatürk anıtına çelenk sunumu ile başlayan kutlama programına İyi parti il ve ilçe teşkilatı katıldı.

İYİ Parti 3. Yılını Kutladı

Partiden yapılan açıklamada, “Sizlerin de bildiği gibi İYİ Partimiz bugün 3.yılını kutluyor. Genel başkanımız Sayın Meral Akşener Hanımefendinin de katılım sağlayacağı büyük kutlamamız İzmir Gündoğan Meydanı’nda olacaktır. İl Başkanımız Sayın Mevlüt Or da bu büyük kutlamaya katılmak üzere İzmir’e hareket ettiği için bugün ilimizde yapacağımız kutlamalarda aramızda bulunamayacaktır. Bizler de İl ve Merkez İlçe yönetimi ile birlikte Valilik binamızın önündeki Atatürk anıtına çelenk koyma töreni ile gün içerisindeki kutlamalarımıza buradan başlamış olduk. 25 Ekim 2017 de Genel başkanımız Sayın Meral Akşener hanımefendinin Ankara’da kurduğu partimiz her geçen gün büyüyerek ve güçlenerek yoluna devam ediyor. Ötekileştirilme kutuplaştırılma ve iftira atmosferinden beslenenlere karşı verdiğimiz mücadelemiz 24 Haziran seçimlerinde 40 vekilimizin seçilmesiyle ilk meyvesini vermiştir. Ne geçmişte ne bugün ne de yarınlarda İYİ partiyi bölmek parçalamak isteyen hiçbir şer ve güç odakları emellerine ulaşamayacaktır. Her şeyden önce bilinmelidir ki; İYİ Parti milletin isteği ile kurulmuş cesurlar hareketidir. Bizler güçlü kadrolarımızla ülkemizi yönetmeye talibiz. Her türlü yıldırma ve parti içi hiyerarşimizi bozmaya çalışanlara söylemek isteriz ki; dünden daha güçlü yarın için daha inançlıyız. Partimizin her gönüllü üyesi ile birlikte gece gündüz demeden, mesai mefhumu gözetmeden çalıştık. Bize karşı yapılan haksızlıklara ve atılan çamurlara karşı mücadelemizden yılmadık. Bizler bir aileyiz ve İYİ Parti ailesi olarak her geçen gün güçlenerek büyümeye devam ediyoruz. Milletimizin İYİ Partimize ihtiyacı var, millet bizi çağırıyor. Genel başkanımız Sayın Meral Akşener hanımefendi başta olmak üzere Milletimize, partimizin değerli kurucularına, her daim bizlere destek olan çalışmaları ve emekleri ile katkıda bulunan yöneticilerimize ve tüm üyelerimize teşekkür ederiz. Hep birlikte daha nice 3 yılları geride bırakmak dileğiyle tüm cesur ve gönüllü İYİ partililerimizin bugününü kutluyorum.” denildi
 

Basınımızın kıymetli temsilcileri; Sizlerinde bildiği gibi İYİ Partimiz bugün 3.yılını kutluyor. Genel başkanımız Sayın MERAL AKŞENER Hanımefendininde katılım sağlayacağı büyük kutlamamız İzmir Tandoğan meydanında olacaktır. İl Başkanımız sayın MEVLÜT OR da bu büyük kutlamaya katılmak üzere İZMİR’E hareket ettiği için Bugün ilimizde yapacağımız kutlamalarda aramızda bulunamayacaktır. Bizlerde İl ve Merkez İlçe yönetimi ile birlikte Valilik binamızın önündeki Atatürk anıtına çelenk koyma töreni ile gün içerisindeki kutlamalarımıza buradan başlamış olduk.

25 Ekim 2017 de Genel başkanımız sayın Meral Akşener hanımefendinin Ankara’da kurduğu partimiz her geçen gün büyüyerek ve güçlenerek yoluna devam ediyor. Ötekileştirilme kutuplaştırılma ve iftira atmosferinden beslenenlere karşı verdiğimiz mücadelemiz 24 Haziran seçimlerinde 40 vekilimizin seçilmesiyle ilk meyvesini vermiştir. Ne geçmişte ne bugün nede yarınlarda İYİ partiyi bölmek parçalamak isteyen hiç şer ve güç odakları emellerine ulaşamayacaktır.

Herşeyden önce bilinmelidir ki; İYİ Parti milletin isteği ile kurulmuş cesurlar hareketidir. Bizler güçlü kadrolarımızla ülkemizi yönetmeye talibiz. Her türlü yıldırma ve parti içi hiyerarşimizi bozmaya çalışanlara söylemek isteriz ki; dünden daha güçlü yarın için daha inançlıyız. Partimizin her gönüllü üyesi ile birlikte gece gündüz demeden, mesai mefhumu gözetmeden çalıştık. Bize karşı yapılan haksızlıklara ve atılan çamurlara karşı mücadelemizden yılmadık. Bizler bir aileyiz,ve İYİ Parti ailesi olarak hergeçen gün güçlenerek büyümeye devam ediyoruz. Milletimizin İYİ Partimize ihtiyacı var,Millet bizi çağırıyor.

Genel başkanımız Sayın Meral Akşener hanımefendi başta olmak üzere Milletimize, partimizin değerli kurucularına, her daim bizlere destek olan çalışmaları ve emekleri ile katkıda bulunan yöneticilerimize ve tüm üyelerimize teşekkür ederiz. Hep birlikte daha nice 3 yılları geride bırakmak dileğiyle tüm cesur ve gönüllü İYİ partililerimizin bugününü kutluyorum.

Elazığ Medya

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER