KADIN KOLLARI ÖĞRENCİLERE İKRAMDA BULUNDU

Fırat Üniversitesi Kadın Kolları, ara sınav dönemi nedeniyle kütüphanede ders çalışan öğrencilere, hazırlamış oldukları pasta, çorba ve çay ikramında bulundu.

KADIN KOLLARI ÖĞRENCİLERE İKRAMDA BULUNDU

Fırat Üniversitesi Kadın Kolları Üyeleri, ara sınavlara hazırlanan öğrencileri unutmadı. Kadın kolları üyeleri, öğrenciler için  hazırladıkları pasta ve çorbaları gece saatlerinde kütüphanede ikram etti.

24 saat açık olan kütüphanede ders çalışmak için sabahlayan öğrenciler, yapılan pasta ve çorba ikramları ile aile sıcaklığını yaşayarak oldukça mutlu oldu.

Fırat Üniversitesi Kadın Kolları Başkanı Hülya Göktaş, konu ile ilgili olarak yaptığı değerlendirmede “Ara sınavlara hazırlanan öğrencilerimizi, yalnız bırakmak istemedik. Kadın kolları üyelerimizle birlikte, evlerimizde bizlere emanet olan öğrencilerimiz için pastalar, börekler, çorbalar hazırladık. Bizler de birer anneyiz, anne şefkatinin ne olduğunu, anne eli değerek hazırlanan yemeklerin lezzetini çok iyi biliriz. Bu nedenle, emanetimiz olan öğrencilerimize anneleri kadar olamasak da, anne şefkatini hissettirmek istedik. Evlerimizde hazırladığımız pasta ve çorbaları, ders çalışan öğrencilerimize ikram ediyoruz. Onların mutlu olduğunu görmek, bizleri ziyadesiyle mutlu ediyor. Annelerimizin gözleri arkada kalmasın, elimizden geldiğince öğrencilerimizin yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

Anne eli değerek hazırlanan ikramları alan öğrenciler, Fırat Üniversitesi’nde oldukları için mutluluklarını ifade ederek, emeği geçenlere teşekkür ettiler.

Elazığ Medya

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER