Milletvekili Bulut'tan Üniversite Öğrencilerine Destek 

Fırat Üniversitesi’nde final sınavlarının online yapılmasını isteyen öğrencilere bir destekte AK Parti MKYK Üyesi ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut’tan geldi. Milletvekili Metin Bulut, yaptığı açıklamada, “öğrencilerimizin taleplerinin haklı bir talep olduğunu düşünüyorum” dedi. 

Milletvekili Bulut'tan Üniversite Öğrencilerine Destek 

Fırat Üniversitesi öğrencileri hem Elazığ depremi hem de koronavirüs salgını nedeniyle final sınavlarının yüz yüze değil de online yapılması için Twitter’da başlatmış oldukları kampanyayı sürdürüyorlar. Geçtiğimiz gün öğrencilerin hazırladıkları “FinaliUzaktanYapFÜ” etiketi Türkiye gündeminde yer almış ve binlerce paylaşım yapılmıştı. Öğrencilere bir destekte AK Parti MKYK Üyesi, Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut’tan geldi. 
“BÜTÜN GENÇLERİMİZİN ARKASINDAYIM” 
AK Parti Elazığ Milletvekili Metin Bulut, “Öğrencilerimizin taleplerinin haklı bir talep olduğunu düşünüyorum. Burada öğrencilerimizin talebi çok haklı bir talep, arka planında da gerçekleri yansıtan bir talep. Bununla alakalı ben de bütün gençlerimizin arkasındayım. Bende sosyal medyadan değil ama buradan sizin aracılığıyla söylemek istiyorum. Rektör hocamıza selam söylemek istiyorum, kendisini seviyoruz. İnşallah öğrencilerimizin haklı talebini olumlu karşılayacaklardır. Kendisine inanıyoruz ve güveniyoruz” dedi.

Elazığmedya

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4

banner3