Sağlık Sen Üniversite Şubesi, Taleplerini Aktardı 

Sağlık Sen Elazığ Üniversite Şubesi Başkanı Mustafa Yıldız, Üniversite Hastanelerindeki sağlık çalışanlarının sosyal ve ekonomik haklarının bir an önce verilmesini talep etti.Üniversite Hastanesi yerleşkesinde açıklama Yapan Yıldız, sağlık çalışanlarının alın terinin karşılığını alamadığını söyledi. 

Sağlık Sen Üniversite Şubesi, Taleplerini Aktardı 

Fırat Üniversitesi Yerleşkesinde bir araya gelen Sağlık Sen Elazığ Üniversite Şubesi üyeleri, üniversite hastanelerindeki meslektaşlarının sosyal ve ekonomik haklarının bir an önce verilmesi için açıklama yaptılar. Grup adına açıklamayı Sağlık Sen Elazığ Üniversite Şube Başkanı Mustafa Yıldız yaparken; sağlık çalışanlarının alın terinin karşılığını alamadığını söyledi. 
YILDIZ: EMEKLERİNİN HİÇE SAYILDIĞINI GÖRÜYOR VE BİLİYORUZ 
Şube Başkanı Mustafa Yıldız, “gelinen noktada sağlık çalışanları alın terinin karşılığını almadığını görüyoruz. Ülkemizde sağlık sisteminin en başında olan sağlık bakanının söylemlerine karşı gelindiğini alın terinin göz ardı edildiği sağlık çalışanlarının emeklerinin hiçe sayıldığını görüyor ve biliyoruz.” dedi. Sağlık çalışanlarıda, Yıldız’a ve sendika üyelerine balkonlardan destek verdi.

Elazığmedya

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4

banner3