Tayinleri Çıkan Vali Yardımcıları ve Kaymakamlara Veda Programı

Elazığ Valisi Erkaya Yırık, Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile Elazığ'dan başka illere atanan Vali yardımcıları ve kaymakamlar ile bir araya geldi.

Tayinleri Çıkan Vali Yardımcıları ve Kaymakamlara Veda Programı

 

Vali Erkaya Yırık, programda Elazığ'da yaptıkları hizmetlerden ötürü vali yardımcıları ve kaymakamlara teşekkür ederek, yeni görev yerlerinde başarılı hizmetlerde bulunmaları temennisinde bulundu.

Resmi Gazete'de yayımlanan kararname ile 427 mülki idare amirinin görev yerleri değişmişti.  Kararname ile Elazığ Vali Yardımcısı Uhut Emre Kınacı Kalecik Kaymakamlığı’na, Vali Yardımcısı Mehmet Fevzi Dönmez Düzce Vali Yardımcılığı’na, Vali Yardımcısı Erkan Kaçmaz Afyonkarahisar Şuhut Kaymakamlığı’na, Mehmet Güder ise Çemişgezek Kaymakamlığı'na atanmıştı. Ayrıca kararname kapsamında Ağın Kaymakamı Fatih Cıdıroğlu, Diyarbakır Vali Yardımcılığı’na, Karakoçan Kaymakamı Nebi Çanga, Artvin Vali Yardımcılığı’na, Keban Kaymakamı Ersin Tepeli, Aydın Koçarlı Kaymakamlığı’na , Palu Kaymakamı Mustafa Demir, Yozgat Akdağmadeni Kaymakamlığı’na, Baskil Kaymakamı Oğuz Cem Murat, Denizli Serinhisar Kaymakamlığı’na, Arıcak Kaymakamı Şenol Öztürk, Batman Hasankeyf Kaymakamlığı’na, Maden Kaymakamı Refik Özsoy, Şırnak İdil Kaymakamlığı’na atanmıştı.

Elazığmedya

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4

banner3