Türk Kadın Konseyi Ramazan Yardımı Dağıttı

Türk kadın konseyi Elazığ şubesi yönetimi faaliyetlerini sürdürüyor.

Türk Kadın Konseyi Ramazan Yardımı Dağıttı

Türk kadın konseyi Elazığ şubesi başkanı Prof. Dr. Sema Temizer Ozan ve yönetimi F.Ü. DAP Çiftçi Eğitim Birimini ziyaret ederek ramazan kolisi dağıttılar.
Türk kadın konseyi Elazığ şubesi başkanı Prof. Dr. Sema Temizer Ozan, ziyaretleri ile ilgili olarak yaptığı açıklamada, “Bu günkü durağımız 45 yıldır hizmet verdiğim Fırat Üniversitesi Veteriner Fakültesi Üniteleri ve F.Ü. Sosyal Merkezi olmuştur.
Ekibimizle önce F.Ü. DAP Çiftçi Eğitim Birimine uğrayıp Çiftlik Müdürümüz Prof. Dr. Necmi Özdemir’i ziyaret ettik, çalışan hizmetlilere dair ve çiftlik hakkında bilgiler aldık ve dağıtımlarımızı yaptık. 
Daha sonra F.Ü. Veteriner Fakültesi Hayvan Hastanesi Küçük Hayvan Kliniğindeki dağıtımlarımızı gerçekleştirdik ve halka, çiftçiye, köylüye hizmet veren bu güzel üniteyi gezildik.
1975 te kurulan Fırat Üniversitesinin ilk Fakültesi olan Veteriner Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mehmet Çalıcıoğlu’ nu ziyaret edip Hayırlı ramazanlar diledikten sonra hizmetlilerimize ramazan kolilerimiz hediye ettik.
Son durağımız ise F.Ü. Sosyal Merkezi oldu. Müdür Yusuf Aktaş ve Hüseyin Canbay’ dan gerekli bilgileri alıp burada da 20 hizmetlimize Ramazan Kolilerimizin dağıtımını yaptık.
Dağıtımlarımızın gerçekleşmesinde büyük katkıları olan rahmetli hocam Prof. Dr. Şendoğan Gülen’in eşi ve eski F.Ü.Personel daire başkanı Avukat Meral Gülen’e, Prof. Dr. Adile Muz’a, ve kıymetli hocamız Didar Sarıeyyüpoğlu’na teşekkür eder hayırlarının kabulünü Allahtan dileriz.

Elazığmedya

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4

banner3