GÜNDEMİ SEDAT PEKER BELİRLİYOR...

Aylardır ülke olarak pazar günleri ülke ülke gezmek zorunda kalan bir suç örgütü lideri demeyeceğim ben, bir oluşumun lideri ağzını açıyor gözünü yumuyor.Söylemleri öyle yenilecek yutulacak şeylerde değil.Bir çoğumuz inanmak istemiyoruz ama malesef üzülerek süreci öyle takip ediyorumki bir yanım artık şüpheci olarak kalmamı sağlıyor.

Sayın Soylunun açıklamaları fiyaskoydu.Reis gurup toplasında bakanımızın yanındayım desede biliyoruz ki yanında olduğunu bir veya iki aya görevden alıyor.Sayın Pekcan örneğindeki gibi.Binali Yıldırım oğlu dururken kendisi açıklama yaptı üstüne gümrük kayıtlarında öyle birşeyin olmadığı doğrulandı. En komik kısmıda dangalağın biri poşetle kitlerin gittiğini söyledi çok üzüldüm insan cahil olabilir anlarım ama bu cahillikten beter bir söylem.

Bizmi Millet olarak tedirgin adalete güvenmeyen tekelleşen adelet ortamında hesap soramayacak hale getirilen bir tweet atarken yüz kere düşünür duruma geldik.Adalet ile ilgili işi olan arkadaşlar ses çıkaramıyorken en basiti bir maske açıklamasından dolayı açığa alınan bir savcı varken şimdi bu söylemler üstüne birşey yapsan hemen fetö damgası vurup insanı perişan edip vatan haini ilan etmezlermi.

Bizi maneviyatımızdan dolayı vurduklarına inanıyorum,dindarlıklarını Yaradana değilde milletin gözüne sokmaya çalışıyorlar.Oysaki Cuma hutbelerinde söyletebilirler domuz eti yemek haram ama domuz gibi haram yiyorsunuz oda haramdır diye.

Dünde Ak partili bir vekil tweet atmıştı pekerin açıklamalarından sonra ,ayasofya açıldığı için dış güçler tarafından oynanan bir oyunmuş diye orda cevabını vermiştim burdan tekrar vermek istiyorum.

Komik olmayın bayım.

Gerçekten artık ya çıkıp adam akıllı belgeler delillerle alakalı açıkmala yapın pekerin açıklamalarına yada milletimi aptal yerine koyarak susmayın.

Kalın sağlıcakla..

YORUM EKLE
YORUMLAR
Esra karakaya
Esra karakaya - 2 hafta Önce

Ekrem özer elazığın bir markasıdır. Her sözü altın her sözü velinimettir. Başarılarının devamını dilerim.

cansu çakmak
cansu çakmak - 1 hafta Önce

yüreğinize sağlık...

songül
songül - 1 hafta Önce

güzel kaleminiz varmış milleti uyandırmak adına bir yazı olmuş tebrikler

MERVE GÜZELYER
MERVE GÜZELYER - 1 hafta Önce

ciğermi yediniz acaba :)

mstfdyn
mstfdyn - 1 hafta Önce

devlet düşmanısın

semih çetin
semih çetin - 1 hafta Önce

şapka çıkarıyorum BAYIM

Turgay ince
Turgay ince - 1 hafta Önce