KAYBEDENLER KULÜBÜ...

Bir çoğunuz aaa benden bu kulübün içerisindeyim dedi,değil mi ? Şimdiden...

Peki...

Ama bizlerin tercihine göre değil mi ? Kazanmak veya kaybetmek. Kaçımız iyi insanlar biriktirdik çıkarsız,menfaatsiz,sadece iyi insan olabilmik için savaşan kaç tane dost dediğimiz insanlar var'ki hayatımızda.

Biliyorsunuz değil mi ? Bu dediklerimi birileride bizler için söylüyor.Tavır alıp muhattap olmak istemediğimiz insanları hayatımızdan çıkarmak için yanlışını gördüğümüz kendi aklıyla hareket edemeyen erdemsiz insanlar'da var mesela başına bir iş geldiğinde kendisinden önce sizi ortaya atmaya çalışan basiretsiz insanlar. Aslında siz hataları kapatmak için mücaadele verirken sadece kendisini kurtarmak için ihaleyi size bırakmaya çalışanlarda var. Demem o ki var oğlu var.

O kadar çok gördüm o kadar çok şeye tanıklık ettim battım,çıktım ama beni dolandıranlara saygı duydumda kardeş gibi görünüp menfaati uğruna satanlardan nefret dahi edemedim ben. O kadar basitler o kadar ucuzlar'ki his bile hissetmiyorsunuz,yabancılarmış zaten yabancı oluveriyorlar zaten.

Size düşende hayal kırıklığı olmamalı bence  ona değer veren sizseniz ondan o değeri olacakta siz olacaksınız.Hani başta demiştim ya kaybedenler kulübü diye bence biz kazananlardanız çünkü basit insanları hayat bize gösterip tecrübe kazandırıyor belki azcık üzülsekte aslında kaybedenin biz olmadığını asıl kaybedenlerin sadece insan olarak görünen basit canavarlar olduğunu öğreniyoruz acı tecrübe işte.

Kimsenin hayal kırıklığı olmamanız dileklerimle. Unutmayın iyiler kaybetsede kazanır...

Kalın sağlıcakla...

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hatun özgören
Hatun özgören - 8 ay Önce

Allah doğru olanın yanındadır insAllah