Belediyespor’da keyifler yerinde!

Kırmızı-Lacivertliler, son çalışmasında dar alanda pas ve kondisyon ile kuvvet çalışması yaptılar…

Belediyespor’da keyifler yerinde!

TFF 3. Lig 2. Grupta ilimizi temsil eden Elazığ Belediyespor’da 18 Temmuz’da başlaması planlanan lig mücadelesi öncesinde kırmızı lacivertli ekip çalışmalarını arılıksız sürdürüyor

Kırmızı-Lacivertli temsilcimiz Elazığ Beleidyespor Tesisleri’nde sürdürdüğü çalışmalarında pandemi sürecinde eksiklerini gidermek için antremanları tam kadro Teknik Direktör Alaattin Tutaş önderliğinde devam ettiriyor.

Elazığ Belediyespor’da yapılan çalışmalar tempolu bir şekilde devam ederken tüm ekipte futbolcuların neşelerinin yerinde olduğu görüldü. Belediyespor Tesisleri’nde izole bir şekilde çalışmalarını sürdüren temsilcimiz çalışmalarını ara vermeden uzun bir süre devam ettirecek. Tüm ekip bugün veya yarın TFF’nin son kararına göre çalışmalarını şekillendirecek.

Ligde bir sıkıntılarının bulunmadığını, kalan maçlarında kendilerini ligde tutacak yeterli puanları alacaklarını belirten Elazığ Belediyespor Teknik Direktörü Alaattin Tutaş; “Bu ligin oynanması çok sıhhatli olmayacak gibi duruyor. Neticede TFF’nin verdiği bir karar var ve bizde buna uymak zorundayız. Bu karar doğrultusunda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Takım olarak, gerek deprem gerek pandemi süreci kapsamında ertelenen lig nedeniyle yaklaşık olarak üç ay bir arada olamadık. Bu süreç içinde futbolcularımız kendi imkânları ile çalışma yaptılar. Biz yeniden takım olarak bir araya geldik ve çalışmalarımıza başladık. Çalışmalarımızda arzu ettiğimiz noktaya geliyoruz. Lig oynanırsa ilk maçımıza kadar tam anlamı ile lige hazır hale gelmiş olacağız.” diye konuştu.

Elazığmedya

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4

banner3