YEMİŞİM AVRUPANIN BİRLİĞİNİ . . .

Bitmedimi,yetmedimi şu bize geleneklerimizi örfü,adetlerimizi unutturmaya çalışan hatta unutturan şu avrupalaşma istekleriniz beklentileriniz o kadar çok örnek alabilecek tarihimizde güzel şeyler varki şu kültür medeniyeti diyerek avrupa sevdasından ne zaman vaz geçeceksiniz.

Neyin peşindesiniz...

Medeniyetin,güzel ahlakın,barışın,hoş görmenin yani bütünce insan ve canlıdan yana olan güzel davranışlar bize zaten inandığımız kitapta yazıyor, yetmiyor mu ?

Hadisler var.

Yetmiyor mu ?

Tarih kitaplarındada esir düşürülen komutanlara yaptıklarımız var yani diyeceğim o ki siz avrupalaşmayın bence avrupanın bizleri örnek almasını sağlayın.

Ben avrupa birliğine karşı biriyim, benim tek hayalim büyük islam birliği dünyanın eksenine yerleşecek diğer dinleri yadırgamayacak barışcıl insancıl paraya ve para eden bütün değerlerin insan canının önüne geçmeyeceği sözlerin tutulacağı kimsenin ötekileştirilmeden yadırganmayacağı eziyetlerin işkencelerin son bulacağı yoksul olanların refaha ereceği dünyada akşamları aç olarak bir tek çocuğun kalmayacağı bir dünyadır benim hayalim.

Din,dil,ırk,renk, farketmeksizin.

Avrupa diye övünmeye çalıştığınız düzen kan emen vampirlerden oluşan gündüzleri iyi akşamları her türlü düzenbazlıktan tutunda hilelerden kaçınmayan siyonist ve kendilerince dünyayı kendilerinin yönettiğini düşünen ahmaklardan oluşan ve bu ahmaklara inanmış bir dünya asalaktan ibaret öteside yok ardı arkasıda.

İmtihan dünyasında olan insanlık siyonist düzene ayak uydurmaya çalışıyor çok yazık dinimizin gereğini yapmak için çaba göstermeyenler bu düzene ayak uydurmaya çalışıyor gerçekten çok iç acıtan bir durum.

'' Biz  Avrupa Birliğine değil , Avrupa birliğindeki ülkelerin bize başvuru yapması gerekiyor. ''

Kalın sağlıcakla...


 

YORUM EKLE