Şoförler Odasından Dezenfekte Çalışması 

İçişleri Bakanlığının göndermiş olduğu genelgenin ardından Elazığ Şoförler Odası, şehirdeki toplu taşıma araçlarında ve ticari taksilerde dezenfekte çalışmasına başladı. 

Şoförler Odasından Dezenfekte Çalışması 

Batuhan Baskal İçişleri Bakanlığı'nın yayımladığı genelgeye göre ticari taksi durakları ve ticari taksi olarak kullanılan araçlar, toplu taşıma araçları, en az haftada bir kez olacak şekilde düzenli aralıklarla temizlenecek/dezenfekte edilecek, yetkili merci tarafından düzenlenen aracın dezenfekte edildiği tarihi gösteren belge araçta bulundurulacak... 
Elazığ Şoförler Odası da yayımlanan genelge ile birlikte ticari taksi ve toplu taşıma araçlarında başlattığı dezenfekte çalışmalarına devam ediyor. Şoförler Odası Başkanı Şevket Toraman, duraklarında bulunmayan taksilerin ise bundan sonraki süreçte şoförler odasında dezefenkte çalışmasını yapacaklarını söyledi. Toraman, şoförleri uyararak, maskesiz müşteri kabul etmemelerini istedi. Şoförler Odası Yönetim Kurulu Üyesi ve Taksicilerden sorumlu İbrahim Özay, 72 durakta dezenfekte çalışması yaptıklarını kaydetti. Şoförlerde, yapılan çalışmadan oldukça memnun..

Elazığmedya

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4

banner3