ONURLU BİR KAYBEDİŞİN SAHİBİ BİZ OLSAKTA ONURSUZ KAZANMADIK YA ...

Tam iki senedir bir çok yazımda dile getiriyor eleştiri yapıyorum.Reisi Elazığda bitiren ne diğer siyasi partiler nede reise değer veren bu aziz şehrin sahipsiz insanları.Adalet ve Kalkınma Partisine en büyük zararı veren kendi millet vekilleri ve partilerinin il teşkilatlanmaları, dile getiriyorum fakat duyan yok yada duymamazlıktan veya görmemezlikten geliyorlar.

Sanırım Elazığ hakkında Reisi Cumhura yalan yanlış bilgiler veriyorlar, göz boyama kendilerini aklama adına.Fakat düşünmüyorlarmı belkide herşeyi bizzat reise haber eden var, yoksa neden hala partisi İl başkansız kalsın ki. Ama bence Reisin Elazığ için alacağı kararlar dört millet vekilinin partisinden ihracı,il ve ilçe teşkilatlanlanmalarda sil baştan yeni kadro ve yeni düzen getirmesi olmalıdır.Zaten bu dediklerim yapılmaz ise göreceksiniz ki Adalet ve Kalkınma Partisi Elazığ için artık bir partiden ziyade rant savaşları, çıkarlar, tayinler ve atamalar partisi olarak kalacak ve aziz insanlar gereken cevabı çok sert bir şekilde seçimlerde verecektir.

Sahipsiz olduğunu hissedip paylaşım yapan kendi seçmiş vekillerini eleştiren ve son olarak hadsiz bir vekilin kansızlar diye itaf ettiği oy vermeselerdi diyebilecek kadar alçalan  cahillikten öte açıklamaları zaten bizleri haklı göstererek sahipsiz memleket olduğumuzu kanıtlamıştır.

Gürsel Erol fırsattan istifade yararlanıp siyasetin gereğini yerine getirip kendisini halktan yana göstersede ben yinede bazen samimiyetine inandığım ve depremden sonra mecliste afet bölgesi ilan edilsin diye gösterdiği hasssasiyet için teşekkür ederim.En azından kelimeleri düzgün söyleyip o kürsüde bazende olsa şehrimin sorunlarını dile getiriyor.

Evet.

Aziz şehirimin cefakar insanları hepiniz özür bekliyorsunuz belkide, fakat artık idam edilen bir mahkumun taburesine vurulan tekmeden sonra suçsuzdu bu der gibi olacağına kendi adıma karar verdim.Ben özür filan beklemiyorum.

Ve yine diyorum. İl başkansız,vekilsiz, ne olacak aziz şehrimin kaderi.

Allaha Emanet Olun.

Kalın sağlıcakla...

YORUM EKLE
YORUMLAR
Utku SAKALLIOĞLU
Utku SAKALLIOĞLU - 2 hafta Önce

Kalemine sağlık güzel kardeşim. Reisin 17 sinde takınacağı tavır umarım yazındaki nitelikte olur.

CANSU TOSUN
CANSU TOSUN - 2 hafta Önce

Kalemine sağlık.

mustafa turan
mustafa turan - 2 hafta Önce

korkusuzca yazan kaleminiz var merhamet kokan yüreğiniz dua ile

sevil
sevil - 2 hafta Önce

başlık harika yazınız harika söylemler harika cesaretiniz harika

mustafa aydemir
mustafa aydemir - 2 hafta Önce

başlarda solcu yazar olduğunuzu düşünmüştüm fakat gürsel beye ayrı parantez açıp gerçekleri söylemenizi görünce memleket adına savaş verdiğinizi gördüm bir elazığlı olarak teşekkür ederim

SEMİH ATANIR
SEMİH ATANIR - 2 hafta Önce

HELAL OLSUN.

Seval
Seval - 2 hafta Önce

Supersiniz yemin ederim ki

banner4

banner3