TÜRKOĞLU: KUAFÖRLERİMİZİ 11 MAYIS PAZARTESİ GÜNÜ AÇACAĞIZ 

Korona virüs tedbirleri kapsamında 22 Mart’ta kapatılan berber ve kuaför salonları 11 Mayıs’ta açılacak. Elazığ Berberler Odası Başkanı Nizamettin Türkoğlu, yeni dönemde salonların çalışma sistemi ile ilgili bilgi verdi. 

TÜRKOĞLU: KUAFÖRLERİMİZİ 11 MAYIS PAZARTESİ GÜNÜ AÇACAĞIZ 

Türkiye’de 22 Mart’ta alınan karar gereği korona virüs tedbirleri kapsamında kapatılan berber, kuaför ve güzellik salonları, 11 Mayıs’ta açılmaya hazırlanıyor. 
Elazığ Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Nizamettin Türkoğlu, “ Yetkililer tedbir kapsamında dükkanlarımızı kapattılar. Ama günü birlik geçimini sağlayan meslektaşlarımız mağduriyet yaşadı. 45 gündür kuaförlerimiz kapalı bu yüzden de sıkıntıya girdik. Hükümetimizden, talebimiz Dükkanların  açılmasıydı. Ve sağolsunlar, dükkanlarımızı Allah nasip ederse 11 Mayıs Pazartesi  günü açacağız” dedi. 
TÜRKOĞLU: İÇERİYE ÇOK MÜŞTERİ ALINMADAN RANDEVU SİSTEMİYLE ÇALIŞILACAK 
Tüm dükkanların dezenfekte edileceğini, maske,eldiven başta olmak üzere tüm tedbirlerin alınacağını ifade eden Türkoğlu, “Bütün dükkanları  dezenfekte ettireceğiz. Maske kullanılacak. İçeriye giren bütün müşterilerin ateş kontrolü yapılacak. İçerideki tüm malzemelerin her gün temizliği yapılacak. İçeriye çok müşteri almadan randevu sistemiyle çalışmalarını talep ediyoruz” diye ifade etti.

Elazığmedya

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4

banner3